Portal Medycyna Grabieniec, Łódź, Grabieniec 13
Twoja wyszukiwarka

Jesteś 9276689
odwiedzającym

sobota 20 września 2014

APTEKA > Informacje ogólne

Olimp Gain Bolic 6000 - PYTANIA I ODPOWIEDZI

OLIMP GAIN BOLIC 6000®. to najwyższej jakości preparat do szybkiej budowy masy mięśniowej. Preparat pomocny jest dla ludzi opornych na zdobywanie nowych mięśni .
      OLIMP GAIN BOLIC 6000® zawiera wyłącznie najbardziej ekskluzywne składniki tj. kazeinę micelarną, ultrafiltrowane białko serwatkowe oraz białko jajeczne. Dodatek odpowiednio zestawionych porcji kreatyny,dekstrozy i tauryny w sposób zdecydowany przyspiesza i potęguje anaboliczne działanie gainera.
     
     
     PYTANIA I ODPOWIEDZI
     
     Czy są jakieś skutki uboczne stosowania Olimp Gain-bolicu 6000? Czy trzeba trenować, uprawiać jakiś sport żeby go stosować? Chciałabym zgrubnąć, mam wzrost 160, ważę 46 kg. 21.02.2007 r.
     
     Odżywka Gain-bolic 6000 to odżywka węglowodanowo-białkowa, która spełnia parametry pełnego gotowego posiłku, gdzie białko zestawiono z węglowodanami w proporcjach, najkorzystniejszych dla rozwoju masy mięśniowej i zdolności wysiłkowych. Nie ma niepożądanych działań ubocznych. powoduje natomiast przyrost masy dlatego odżywka węglowodanowo-białkowa polecana jest dla tych, którzy nie mają problemów z nadwagą i mają mało czasu na komponowanie diety.
     Zażywanie Gain-bolica 6000 bez treningu mija się z celem, bo nie nastąpi przyrost masy mięśniowej, a jedynie zwiększy się ilość tkanki tłuszczowej. Dlatego odżywkę gain-bolic 6000 polecam jako uzupełnienie regularnego treningu.
     
     Czy zażywanie Olimp Gain bolic 6000 ma jakiś wpływ na wyniki badań morfologii moczu? 16.01.2007 r.
     
     Olimp gain bolic 6000 stosowany zgodnie z zaleceniami producenta nie wpływa na parametry laboratoryjne w sposób nienaturalny.
     W organizmie naszym istnieje stan wewnętrznej równowagi, w zakresie której możemy żyć. Gain bolic w żaden sposób tej równowagi nie zaburza. To nie jest steryd anaboliczny, tylko odżywka białkowa służąca naturalnemu rozwojowi mięśni pod wpływem treningu fizycznego.
     
      Jak dawkować Gain bolic 6000 i jak trenować? 16.08.2006 r.
     
     Dawkowanie Olimp gain bolic 6000 czyli odżywki białkowo-węglowodanowej (tzw. gainer) jest następujące:
     2 porcje dziennie: jedna porcja na ok. 1 godz. przed treningiem i jedna porcja szybko po treningu. Gainera nie spożywa się w trakcie treningu.
     W dni nietreningowe możesz spożyć dwa razy po pół porcji Olimp gain bolic 6000.
     Sposób przygotowania:
     1 porcję (100 g tj. ok. 210 jednostek wg. miarki Olimp lub 15 płaskich łyżek stołowych) rozpuścić w 100-150 ml przegotowanej wody lub mleka. Na początku preparat można stosować w ilości 1/2 porcji tj. 50 g.
     
     Treningi należy rozplanować z minimum 48 godzinnymi przerwami między nimi czyli np. 3 razy w tygodniu (co dwa dni). Na trening musisz przeznaczyć minimum 1,5-2 godziny, przy czym pierwsze 15-20 minut treningu to jest rozgrzewka ogólnorozwojowa, która ma rozgrzać mięśnie i stawy i przygotować je do dalszego treningu siłowego. Trening siłowy zaplanuj tak, żeby jednego dnia trenować kończyny górne, klatkę piersiową, grzbiet i brzuch, a przy następnym treningu kończyny dolne, pośladki, lędźwie i brzuch (brzuch trenuje się przy każdym treningu). W trakcie treningu uzupełniaj płyny: może to być napój izotoniczny np. Izoplus lub węglowodanowy np. Carbo. Trening siłowy należy zakończyć 15-20 minutami rozciągania poszczególnych partii mięśniowych.
     
      Trenuję boks, więc jaką odżywkę białkową powinienem zastosować - gainera czy białkową? 22.07.2006 r.
     
     Witam, na pewno powinieneś brać odżywkę z białkiem. Przy czy czym:
     1.Odżywki wysoko białkowe służą głównie uzupełnieniu białka pokarmowego. Dzięki nim można precyzyjnie kontrolować poziom spożytych protein. Ułatwiają rozwój masy mięśniowej, najlepiej w zestawieniu z węglowodanami z pożywienia, lub odżywek typu Carbo.
     2. Odżywka węglowodanowo-białkowa to już pełen, gotowy posiłek, gdzie białko zestawiono z węglowodanami w proporcjach, najkorzystniejszych dla rozwoju masy mięśniowej i zdolności wysiłkowych.
     Pdsumowując:
     Odżywki wysoko białkowe lepsze są dla tych, którzy muszą precyzyjnie kontrolować proporcje spożycia białek do węglowodanów, głównie z uwagi na tendencje do tycia lub harmonogram zawodów. Natomiast, węglowodanowo-białkowe dla tych, którzy nie mają problemów z nadwagą, lub czasu na komponowanie diety.
     Kończąc:
     ocen sam czy masz na tendencje do tycia lub musisz kontrolować ciężar ciała przed zawodami i wówczas wskazana jest odżywka białkowa i dodatkowo Carbo, czy też nie masz problemów z nadwagą i wówczas polecam gainera.
     Olimp i Biogenix produkują odżywki tej samej, wysokiej klasy.
     
     Zażywam GainBolic 6000 i Olimp kreatynę, obecnie ważę 62 kg przy wzroście 181cm, od 2 tygodni ćwiczę na
     siłowni. Nie wiem czy stosując kretynę na zostanę "zalany wodą", gdyż
     jest to podobnoskutek nieumiejętngo brania kreatyny. Zamierzam brać 4 tabletki kreatyny dziennie + pić GainBolica. Czy muszę się obawiać jakiś negatywnych skutków brania tych suplementów, czy wszystko powinno być dobrze ?
18.07.2006 r.
     
     Kreatyna należy d suplementów anabolicznych tj. stymulujących syntezę
     białka w ustroju. Jest jednocześnie jest najsilniejszym i najpopularniejszym
     z tych suplementów. Nie tylko zwiększa wydolność energetyczną mięśni, ale
     stymuluje również syntezę białek mięśniowych zwiększając masę mięśniową.
     Ważne dla ciebie powinno być to, że suplementację kreatyną można zaczynać
     wtedy, gdy po kilku-kilkunastu miesiącach treningu dochodzi do pierwszego
     tzw. zastoju w rozwoju mięśni oznaczającego, że pomimo ćwiczeń nie następuje
     ich dalszy przyrost. Kreatynę wówczas stosuje się w tzw. cyklach
     kreatynowych trwających 4-6 tygodni, przedzielonych 2-4-tygodniowymi
     przerwami. W ciągu roku można zastosować 2 do 4 cykli. W trakcie cyklu
     zażywania kreatyny należy pić więcej wody do3-4 litrów wody dziennie,
     ponieważ kreatyna wiąże wodę w komórkach. Kreatynę warto łączyć z dekstrozą
     lub tauryną, hmb, gglutaminą, ainerem, białkiem czy aminokwasami BCAA.
     Jeśli masz za sobą dopiero dwa tygodnie treningów, to jest za wcześnie
     przyjmować kreatynę. Bardzo dobrze, że wybrałeś Gain bolic 6000 (jest to
     gainer węglowodanowo-białkowy zwiększający masę i wydolność mięśni).
     Proponowałabym jszcze do gain bolica dodać HMB, które jest silnym
     antykatabolikiem i w połączeniu z gainerem daje stabilny i trwały przyrost
     masy mięśniowej.
     
     
     
     Jak mam zażywać Olimp Gain bolic 6000? Mam treningi na siłowni co dwa dni Pon Sro Pią i czasami w sobotę? 14.05.2006
     
     Dawkowanie Olimp gain bolic 6000 czyli odżywki białkowo-węglowodanowej jest następujące:
     1-3 porcje dziennie pomiędzy posiłkami oraz na ok. 1 godz. przed treningiem i szybko po treningu.
     Sposób przygotowania:
     1 porcję (100 g tj. ok. 210 jednostek wg. miarki Olimp lub 15 płaskich łyżek stołowych) rozpuścić w 100-150 ml przegotowanej wody lub mleka. Na początku preparat można stosować w ilości 1/2 porcji tj. 50 g.
     
     Poza tym warto odżywkę łączyć z preoaratami antykatabolicznymi tj. HMB i l-glutaminą. Biorąc te prearaty można uzyskać dobre efekty przyrostu masy mięśniowej bez koniczności znacznego zwiększania podaży białka w diecie.
     
     Dawkowanie HMB proponuję takie:
     W dni trenigowe:1g HMB na porcję Gain bolic 6000 rano, przed i po treningu i przed snem, a w dni nietreningowe: rano i przed snem po 1,5 do 2 g naraz.
     
     Dawkowanie l-glutaminy:
     Producent Olimp l-glutamina mega caps. podaje zaleca dawkowanie jej 2 razy dziennie po 3 kapsulki po treningu i przed snem lub 3 razy dziennie po 3 kapsułki przed śniadaniem, po treningu i przed snem. Wybór rodzaju dawkowania pozostawia osobie zażywającej l-glutaminę mega caps.
     W dni nietreningowe l-glutaminę można zażywać 3x1 kaps po przebudzeniu, w ciągu dnia i przed snem.
     
     Dodatkowym preparatem, tym razem anabolicznym jest kreatyna, która podawana doustnie istotnie zwiększa ilość fosfokreatyny w mięśniach, niezbędnej do regeneracji energetycznej pracujących mięśni.
     Badania ostatnich lat wykazały również, że kreatyna stymuluje powstawanie białek mięśniowych i co za tym idzie wpływa na zwiększenie masy mieśniowej.
     Kreatynę należy spożywać regularnie przez okres 4-6 tygodni, a nasteęnie zrobić 2-tygodniową przerwę. Już po kilku dniach zapasy mięśniowe kreatyny zostają całkowicie uzupełnione.
     
     Czy Gain Bolic 6000 można łaczyc z HMB?
     
     Tak, można łączyć Gain bolic 6000 z HMB.
     Dawkowanie proponuję takie:
     W dni trenigowe:1g HMB na porcję Gain bolic 6000 rano, przed i po treningu i przed snem, a w dni nietreningowe: rano i przed snem po 1,5 do 2 g naraz.
     
     
     Ile masy mięśniowej może przybyć po 2 kg Olimp gain bolic 6000?
     Żaden producent odżywek nie zagwarantuje, że każdy, kto stosuje dany preparat w takim samym czasie uzyska tyle samo masy mięśniowej. Uzależnione jest to od indywidualnych predyspozycji do rozwoju mięśni i odpowiedniego treningu. Dlatego jest mi trudno arbitralnie odpowiedzieć ile masy mięśniowej przybędzie Panu po spożyciu 2 kg Olimp gain bolic 6000.
     Na pewno przyrost będzie i to widoczny.
     Bazując na opiniach innych mężczyzn, którzy zażywali ten preparat daje on efekty, ale trzeba go spożywać go regularnie i to w łącznej ilości około 4 kg. Oczywiście nie namawiam Pana do zakupu od razu kilku op. odżywki.
     Według opinii Pana Grzegorza Kalbarczyka, w ciągu 10 dni stosowania Olimp gain bolic 6000 przybyło mu 2 kg. Niech to mówi samo za siebie, a Panu życzę wytrwałości i rozsądku w treningu na masę mięśniową.
     
     
ZOBACZ! Ofertę naszego sklepu !


lek. med. Ewa Pakuła